آزمون زبان انگلیسی با مدرک

آزمون های آنلاین مهارت انگلیسی CEFR برای سازمان ها و افراد

آزمون انگلیسی خود را شروع کنید

رایگان با خریدهای درون برنامه ای.
قیمت دقیق را ببینید

آزمون های تمام سطوح انگلیسی CEFR

آزمون تعیین محل انگلیسی برای شناسایی سریع سطح شما به صورت رایگان ارائه می شود.

پس از ثبت نام می توان به تمامی آزمون های دقیق سطح مهارت زبان انگلیسی Core (A1، A2، B1، B2، C1، و C2) و گزینه های اضافی خریداری کرد.

 

آزمون انگلیسی Tracktest از استاندارد محبوب CEFR (چارچوب مرجع مشترک اروپایی برای زبان‌ها) برای ارزیابی استفاده می‌کند. شش سطح مرجع انگلیسی به طور گسترده ای به عنوان استاندارد جهانی برای درجه بندی مهارت زبان یک فرد پذیرفته شده است.

تستخدم من قبل المنظمات

مدرک سطح زبان انگلیسی

پس از هر آزمون موفقیت آمیز سطح زبان انگلیسی، گواهینامه آزمون انگلیسی Tracktest CEFR را دریافت می کنید. شما آزمون استاندارد یا آزمون تأیید شده را با تأیید هویت اضافه شده و جستجوی آنلاین (نظارت) انتخاب می کنید. و اگر شکست خوردید نگران نباشید. می توانید بعد از سی روز دوباره و به صورت رایگان سطح را مجدداً طی کنید.

 

پس از تکمیل آزمون اصلی (مهارت‌های دریافتی: گرامر، خواندن، شنیدن)، می‌توانید یک آزمون اختیاری Speaking و Writing اضافه کنید و گواهینامه آزمون کامل را برای هر چهار مهارت دریافت کنید، که می‌توانید آن را به رزومه، درخواست شغلی یا خود پیوست کنید. مدارک پذیرش مدرسه

ارزیابی زبان انگلیسی نامزدهای شغلی و کارمندان

مجموعه جامع ابزارهای آنلاین برای ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی و پیشرفت کارمندان و داوطلبان. فیلتر کردن متقاضیان در طول فرآیند جذب، استخدام و انتخاب منابع انسانی. ممیزی زبان انگلیسی و گواهینامه مهارت انگلیسی برای کارمندان و کارآموزان، آماده برای فرآیندهای تحول دیجیتال شرکتی.

آزمون انگلیسی برای شرکت ها

آزمون های تعیین سطح و پیشرفت انگلیسی برای مدارس و دانشگاه ها

مدارس، دانشگاه‌ها و معلمان زبان انگلیسی از پلتفرم آنلاین Tracktest برای پذیرش مستقل، قرار دادن و ارزیابی پیشرفت مهارت انگلیسی با گواهی‌های CEFR استفاده می‌کنند. مدیریت انعطاف پذیر ارزیابی زبان انگلیسی (ESL/EFL) در موسسات آموزشی با هر نوع و اندازه.

آزمون زبان انگلیسی برای مدارس

گواهینامه ها

انگلیسی خود را تست کنید
پیشرفت خود را پیگیری کنید

می توانید هر ماه آزمون اصلی زبان انگلیسی خود را به صورت رایگان تکرار کنید. خواهید دید که چگونه انگلیسی خود را به موقع بهبود بخشیده اید. آزمون آنلاین رایگان آنلاین ما به شما کمک می کند تا انتخاب کنید از کدام آزمون سطح زبان انگلیسی شروع کنید.

خودت را تحلیل کن
نقاط ضعف زبان

آزمون های ما توسط کارشناسان زبان طراحی شده اند و روشی دقیق و کارآمد برای ارزیابی مهارت های زبانی شما هستند. چه دانش آموزی باشید که به دنبال برآورده کردن الزامات دوره هستید و چه حرفه ای که به دنبال نشان دادن توانایی های زبان خود هستید، Tracktest یک آزمون برای شما دارد.
پلت فرم کاربر پسند ما ردیابی پیشرفت شما و بهبود مهارت زبان شما را آسان می کند. اولین قدم را برای تسلط بر زبان انگلیسی با Tracktest بردارید.

سطح خود را مشخص کنید

با آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان